nezáväzná žiadosť cez internet - úver do 24 hod.

Časté otázky

  • Prečo si požičať cez nás?
    Nemáme žiadne skryté poplatky ani poplatky za vedenie účtu a suma, ktorú si dohodnete s obchodným zástupcom, sa už nezvýši. Cez stránku peniazenaruku.eu máte možnosť  požiadať o nebankovú pôžičku  vo výške od 600 do 5000 €. Poskytovateľom pôžičky je silná nadnárodná finančná skupina Consumer Finance Holding s licenciou od Národnej Banky Slovenska .Žiadoť o úver je nezáväzná a bezplatná. Peniaze Vám prevedieme na účet alebo vyplatíme v hotovosti tzv. kešovka prostredníctvom poštovej poukážky.
  • Aká je ročná percentná miera nákladov (RPMN) na moju pôžičku?
    Obchodný zástupca Vám presne vykalkuluje RPMN podľa výšky pôžičky, ktorú si môžete dovoliť každý týždeň splácať. Dodržujeme zásady zodpovedného požičiavania.
  • Môžem dostať pôžičku, ak mi bola v minulosti odmietnutá ? Každu žiadosť posudzujeme individuálne. Ak bola v minulosti vaša žiadosť o pôžičku zamietnutá nemusíte sa obávať, vaša žiadosť je posudzovaná individuálne aj pri opakovanej žiadosti. Schválenie pôžičky závisí od Vašej súčastnej situácie. Obchodný zástupca s Vami vyhodnotí situáciu a navrhne výšku úveru, ktorý si môžete dovoliť splácať tak aby zbytočne nezaťažil Váš rozpočet.
Časté otázky
Hodnotenie

podporujeme zodpovedné požičiavanie, zvážte svoje finančné možnosti a riziká spojené s čerpaním nebankových pôžičiek.